Aktuality

9. 8. 2017

Spustili jsme nové webové stránky

Česká asociace oběhového hospodářství (ČAObH) spustila začátkem srpna nové webové stránky na odkazu www.caobh.cz, jejichž prostřednictvím chce na příkladech dobré praxe ukazovat široké veřejnosti, že odpad je zdrojem pro udržitelný rozvoj.

Návštěvníky přivítá moderní a vzdušný vzhled stránek s jednoduchou a přehlednou strukturou. Příznivci mobilních technologií ocení optimalizaci pro zobrazení na tabletech a smartphonech. Samozřejmostí je možnost sdílení článků na sociálních sítích.

Poslání Asociace je jasné hned při první návštěvě webových stránek, klíčová slova Stop skládkování a Využití odpadů jsou zvýrazněná záměrně a funkčně červenou a zelenou barvou. Pár kliků uživateli postačí k tomu, aby získal přehled o připravovaných změnách v odpadové legislativě v rámci České republiky, ale i Evropské unie, neboť ČAObH je členem Evropské federace pro nakládání s odpady a službami pro ochranu životního prostředí (FEAD), dále o faktech o třídění, recyklaci a opětovném využívání odpadů. 

„Spuštění webových stránek je důležitým krokem v nastavení komunikační strategie ČAObH. Umožní nám sdílet naše hodnoty a cíle s širokou veřejností, které stavíme na tom, aby se v České republice neplýtvalo přírodními zdroji a aby se omezilo množství využitelného odpadu na skládkách,“ uvedl Milan Chromík, předseda výkonného výboru ČAObH.  

Aktuality